Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка
Вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка

Поділитися новиною:

Вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка

У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко.

    Сьогодні, 7 березня напередодні Шевченківських днів, на центральній площі смт. Шевченкове біля пам’ятника Кобзарю відбулися урочисті заходи з покладанням квітів, в яких прийняла участь голова районної ради Н. Онищенко.

    В своїй промові Наталія Володимирівна сказала, що на початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзара, світоча українського народу Тараса Шевченка.   9 березня минає 205-а річниця від його дня народження,  а 10 березня – 158-ма роковина смерті.

    Ім’я Тараса Григоровича Шевченка невіддільно пов’язано з Україною. Україна – це Шевченко. Шевченко – це Україна. Ім’я Тараса Шевченка ми чуємо з дитинства, його «Кобзар» став для українців національною Біблією. Поет крізь століття доносить нам правду життя через свої твори. Він, як пророк, звертається до нас у своєму «Заповіті», надихає народ на боротьбу за світле майбутнє, вказує дорогу до волі та незалежності. У своїх творах він закликає бути людьми, закликає любити рідну країну, творити добро для неї, бо поняття батьківщини для нього було святим. Для Шевченка надзвичайно болючою була проблема національної гордості та національного безпам’ятства українців. Він вважав, що та нація буде вільною, культурною, цивілізованою, яка знає, береже, примножує свої духовні надбання:

    Не дуріте самі себе,

    Учітесь, читайте,

    І чужого научайтесь,

    Й свого не цурайтесь…

Нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає нас усіх незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу.

 

Альбом: Вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка
Альбом: Вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка
Альбом: Вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка
Альбом: Вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/152 | Переглядів: 770Дата публікації: 11:25 07.03.2019