Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

17.04.2018 року відбулися чергові Загальні збори Асоціації
17.04.2018 року відбулися чергові Загальні збори Асоціації

Поділитися новиною:

17.04.2018 року відбулися чергові Загальні збори Асоціації

Голова Шевченківської районної ради Наталія Онищенко також прийняла участь в засіданні Асоціації

Вчора на базі Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади відбулися Загальні збори уповноважених представників членів Асоціації. Захід пройшов під головуванням президента Асоціації, голови обласної ради Сергія Чернова.

    Участь у засіданні взяли перший віце-президент-виконавчий директор Асоціації, віце-президенти, члени Правління, представники органів місцевого самоврядування Харківщини, депутати рад різних рівнів, працівники виконавчого апарату облради, керівники управлінь облдержадміністрації.

  Учасники розглянули ряд важливих для місцевого самоврядування питань, серед яких питання монетизації пільг на проїзд; оплати та охорони праці у комунальних підприємствах, установах та закладах області; про звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо прискорення розгляду заявок для отримання ліцензій на мовлення громад на вільних радіоканалах, а також актуальні питання управління землями територіальних громад. Представники органів місцевого самоврядування заслухали інформацію щодо участі у проектах, конкурсах, грантах, що спрямовані на розвиток територіальних громад та практики організації роботи ЦНАПу і старост об'єднаної територіальної громади тощо.

     З кожного питання було прийнято відповідне рішення, а за дорученням голови обласної ради буде підготовлено ряд звернень до центральних органів влади з метою вдосконалення діючого законодавства та усунення прогалин у ньому.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/16 | Переглядів: 523Дата публікації: 16:11 18.04.2018