Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

ХХХІІ сесія Шевченківської районної ради
ХХХІІ сесія Шевченківської районної ради

Поділитися новиною:

ХХХІІ сесія Шевченківської районної ради

25 квітня 2019 року відбулася чергова ХХХІІ сесія районної ради VІІ скликання

      На засіданні Президії питання порядку денного та проекти рішень було узгоджено.  Депутати районної ради на засіданнях постійних комісій попрацювали плідно і конструктивно, тому  пленарне засідання  пройшло в гарній атмосфері.  Було розглянуто та прийнято всі рішення порядку денного.

1. Про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.

2. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2019 рік, затвердженої рішенням ХХХ сесії районної ради   VІІ скликання від 12 грудня 2018 року (зі змінами).  

 3. Про затвердження районної Програми розвитку місцевого самоврядування в Шевченківському районі на 2019-2020 роки.

 4. Про внесення змін до рішення ХХХ сесії районної ради VІІ скликання від 12 грудня    2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами).  

5. Про зміну назви та визначення комунального закладу «Новомиколаївський ліцей Шевченківської районної ради Харківської області» опорним закладом.

6. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Шевченківського району із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області матеріальних цінностей.

7. Про затвердження поновленого складу об’єктів  спільної власності територіальних  громад сіл, селища Шевченківського району.

8. Про затвердження Переліку суб’єктів спільної власності  територіальних  громад сіл, селища Шевченківського району.

9. Про внесення змін до Програми розвитку та забезпечення первинної медико – санітарної допомоги Шевченківського району на 2018 – 2021 р.р., затвердженої рішенням ХХVІІ сесії Шевченківської районної ради VІІ скликання від 25 жовтня 2018 року.

10.  Про  закріплення депутата Шевченківської районної ради Лабуз О.М. за багатомандатним виборчим округом.

11.  Про хід виконання комплексної цільової Програми розвитку футболу в Шевченківському районі на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням ХХІV сесії районної ради VІІ скликання від 26 квітня 2018 року. 

12. Різне.

Альбом: ХХХІІ сесія Шевченківської районної ради
Альбом: ХХХІІ сесія Шевченківської районної ради
Альбом: ХХХІІ сесія Шевченківської районної ради
Альбом: ХХХІІ сесія Шевченківської районної ради
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/167 | Переглядів: 624Дата публікації: 08:43 26.04.2019