Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Сьогодні Україна відзначає 33-річницю аварії на Чорнобильській АЕС.
Сьогодні Україна відзначає 33-річницю аварії на Чорнобильській АЕС.

Поділитися новиною:

Сьогодні Україна відзначає 33-річницю аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня – День Чорнобильської трагедії. Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф

Шановні шевченківці! Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!  

              26 квітня 1986 року о 1 год. 23 хв. на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.Трагедія, спричинена вибухом на четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя. Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. 

Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

Вам, шановні ліквідатори, найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Дорогі земляки! Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.

З повагою, голова районної ради            Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/168 | Переглядів: 531Дата публікації: 09:05 26.04.2019