Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Знову перемога!
Знову перемога!

Поділитися новиною:

Знову перемога!

КНП «Центр первинної первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» Шевченківської районної ради стало переможцем конкурсу

   Конкурс міні-грантів є частиною проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом. Проект реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація».  Координатор - Харківська обласна рада.

    Координатор програми міні-грантів Г. Пронькіна повідомила, що на конкурс було подано 54 проектні заявки: 26 від Центрів первинної медичної допомоги та 28 від  органів місцевого самоврядування області, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини. За підсумками роботи конкурсної комісії було відібрано 12 проектів, які реалізовуватимуться в Харківській області.

     Сьогодні стали відомі результати засідання конкурсної комісії, яка визначила переможців конкурсу міні-грантів на розвиток первинної медичної допомоги Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді».

    Приємною новиною стало те, що переможцем конкурсу стало, зокрема, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» Шевченківської районної ради.

    Проект розроблено КНП «Центр первинної первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» Шевченківської районної ради.

    Сам проект під назвою «Швидкий діагноз – ефективне лікування» передбачає закупку аналізаторів сечі для амбулаторій сімейної медицини та фельдшерських пунктів району. Завдяки реалізації проекту підвищиться рівень якості, безперебійне надання медичних послуг та можливість для сільського населення району отримувати результати лабораторних досліджень на території свого населеного пункту.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/189 | Переглядів: 597Дата публікації: 15:47 23.05.2019