Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Депутати Харківщини здобули перше командне місце у шашках на Всеукраїнській спартакіаді
Депутати Харківщини здобули перше командне місце у шашках на Всеукраїнській спартакіаді

Поділитися новиною:

Депутати Харківщини здобули перше командне місце у шашках на Всеукраїнській спартакіаді

10.06.2018 року повернулася із VII Всеукраїнської спартакіади депутатів усіх рівнів, що проходила 4-9 червня в Чорноморську на Одещині, команда депутатів Харківщини

Очільник обласного депутатського корпусу подякував колегам з районів за те, що вони представили регіон у всіх п'яти видах спорту, а це футзал, волейбол, настільний теніс, швидкі шахи і шашки:
«На цій спартакіаді нам вдалося підвищити загальне командне місце серед усіх 17 областей, що брали участь у цих всеукраїнських змаганнях. Особливо приємно, що Харківщина виборола перше місце у шашках. Окремо хочу подякувати за це депутату Красноградської міської ради Анні Калантай та депутату Шевченківської районної ради Петру Бобрусю, учасникам Харківської команди з шашок.
Гідно презентуючи Харківську область на спортивній першості національного рівня, ви робите важливий внесок у формування позитивного іміджу місцевого самоврядування в регіоні».
За словами Сергія Чернова понад чотириста депутатів представляли цьогоріч свої громади на Одещині. Кожен з них тренувався, прагнув перемогти та повернутися додому з кубком чемпіона.
Спільно з Сергієм Черновим учасники команди Харківщини накреслили комплекс необхідних заходів, що дозволить у майбутньому вдосконалювати тренувальну базу і нарощувати потужність гри.
Цього року участь у змаганнях взяли збірні команди депутатів з 17 областей України. Кожна команда налічувала по 23 учасника, які змагалися у 5 видах спорту. У змаганнях з шахів за Харківську область також виступав депутат Шевченківської селищної ради Ігор Ковальов.

Харківська область була представлена найкращими спортсменами-депутатами з Валківського, Дергачівського, Зміївського, Золочівського, Красноградського, Кегичівського, Лозівського, Сахновщинського, Харківського та Шевченківського районів, а також з міст обласного значення: Куп'янськ і Первомайський. 

Приєднані документи:

Фотоогляд
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/2 | Переглядів: 653Дата публікації: 16:36 11.06.2018