Анонс подій
19.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:19.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Випуск 2019 в Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області
Випуск 2019 в Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області

Поділитися новиною:

Випуск 2019 в Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області

Заступник голови районної ради Козир С.М. привітав випускників


  

    Сьогодні відбувся випускний для учнів Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.

    З цією важливою подією випускників привітав заступник голови  районної ради Сергій Козир: «Шановні випускники!  У житті так заведено, що в приємні моменти час летить непомітно. Настільки ж швидко пролетіли і ваші шкільні роки, попереду багатьох лякає невідомість. Проте боятися її не варто, у кожного обов'язково в житті все складеться, треба лише докласти трохи зусиль і сміливо долати всі труднощі. Ваша доля складеться по-різному, але школа залишиться у ваших серцях на все життя. Адже тут вам допомогли з першокласників перетворитися в славних юнаків та дівчат. Збережіть в собі жагу до життя і знань, і не бійтеся труднощів!

   Тож дозвольте від Шевченківської районної ради, депутатського корпусу щиро привітати всіх Вас, Ваших вчителів та Ваших батьків із цим чудовим святом та побажати вам миру, процвітання, віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у ваших оселях та родинах!»

 

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/216 | Переглядів: 301Дата публікації: 16:43 26.06.2019
Версія для слабо- зорих