Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Свято випускного в Шевченківському професійному аграрному ліцеї
Свято випускного в Шевченківському професійному аграрному ліцеї

Поділитися новиною:

Свято випускного в Шевченківському професійному аграрному ліцеї

Голова районної ради Н. Онищенко привітала випускників

    Сьогодні дипломи Шевченківського професійного аграрного ліцею отримали 62 випускники, які здобули освіту за трьома спеціальностями: електрики, трактористи, кухарі.

    У своєму виступі голова районної ради Н. Онищенко  звернулася до випускників з вітанням про закінчення непростого, важкого етапу пізнавального життя - навчання у Шевченківському професійному аграрному ліцеї: "Сьогодні ви, колишні першокурсники, отримали дипломи — це один із перших та найважливіших документів вашого вже дорослого життя. Ви отримали не тільки професійні знання, але й зросли як особистості. Хотілося б нагадати, що немає сили могутнішої, ніж знання, а людина озброєна знаннями й умінням їх застосувати — це вже професіонал з великої літери.

    Сьогодні ви стоїте на порозі нового важливого етапу свого життя – вибору наступного місця навчання чи вимріяного місця праці. Вам належить зробити в житті вирішальний та відповідальний крок і всі ми сподіваємось, що кожного разу вибір ваш буде правильним.

    Прийміть найщиріші вітання  з нагоди  закінчення навчання та здобуття професій. Нехай час, що був проведений у цих стінах, назавжди залишиться у ваших серцях, а ті знання, що ви здобули тут, стануть вам у пригоді та сприятимуть у виборі життєвого та професійного шляху, і допоможуть у досягненні  задуманого.

    Зичу вам натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя!"

    В добру путь!

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/219 | Переглядів: 540Дата публікації: 18:06 27.06.2019