Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Жнива - 2019
Жнива - 2019

Поділитися новиною:

Жнива - 2019

Шевченківські аграрії розпочали збиральну кампанію ранніх зернових та зернобобових культур

   2 липня в залі засідань районної ради пройшов семінар із керівниками сільськогосподарських підприємств району.

   Традиційний районний семінар - це важливий привід для обміну досвідом та думками, діалог між владою та людьми, що працюють на землі, який завжди приносить плідний результат та допомагає розбудовувати Шевченківський район.

   Було заслухано інформацію начальника управління агропромислового розвитку  С. Барибіна про особливості збирання ранніх зернових врожаю 2019 року в районі. Зокрема, він зазначив, що врожай ранніх зернових буде зібраний за 12-14 днів при сприятливих погодних умовах.

   Окрім того, т.в.о. головного інспектора районного сектору Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області О. Корнелюк розповіла про основні вимоги у сфері пожежної та техногенної безпеки в період підготовки та проведення збиральної компанії, заготівлі та збереження кормів в 2019 році,  начальник управління соціального захисту населення Шевченківської райдержадміністрації Т. Григоренко – про охорону праці та техніки безпеки на період збирання врожаю в сільськогосподарських підприємствах, виконавчий директор Шевченківського елеватору ТОВ АПК «НОВААГРО» — про співпрацю із сільгоспгосподарствами.

   Усі учасники семінару здійснили об’їзд полів. Цього року побували в господарствах ім. Ватутіна, МПП «Агротехсервіс», ТОВ «Харківагро-2000», оглянули техніку, поля кукурудзи, соняшника та озимої пшениці цих господарств. 

   Цього року обряд першого снопа або урочисте оформлення початку жнив, в основі якого лежить народна традиція зажинків та вшанування хліборобської праці, відбувся на полях МПП «Агротехсервіс» (голова Тумасян Агасі Овсепович).

   В ході семінару учасники обмінялися думками, обговорили важливі питання, які виникають в роботі, намітили плани на майбутнє. Приємно відзначити, що незважаючи на існуючі труднощі, для досягнення високих врожаїв керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств застосовують сучасні агротехнічні заходи, навіть набувають техніку на власні кошти.

   Голова районної ради Н. Онищенко побажали хліборобам хороших врожаїв, здійснення задумів, успіхів у важкій сільській праці, здоров'я, миру, а також сприятливих погодних умов, аби весь урожай був зібраний вчасно та наповнив засіки, адже - "не той хліб, що надворі, а той, що в коморі". Збирання врожаю – важливий захід для всього району, адже недарма в народі кажуть, що "Хліб - усьому голова". Тож нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви!

Альбом: Жнива - 2019
Альбом: Жнива - 2019
Альбом: Жнива - 2019
Альбом: Жнива - 2019
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/231 | Переглядів: 553Дата публікації: 15:53 02.07.2019