Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Пам’ятаємо
Пам’ятаємо

Поділитися новиною:

Пам’ятаємо

Сьогодні, 4 липня, виповнилося 4 роки від загибелі нашого земляка, Почесного Громадянина Шевченківщини Ковшаря Дмитра Сергійовича

   В Шевченківському ліцеї біля пам’ятного знаку Дмитру відбувся мітинг-ревієм, на якому були присутні керівники та громадськість району.

   Зі словами співчуття виступила голова районної ради Н. Онищенко, яка сказала, - «Коли сумна звістка про загибель земляка – військовослужбовця Ковшаря Дмитра долетіла до нашого району, Шевченківською районною радою було скликано позачергову сесію, на якій було присвоєно Почесне звання «Почесний громадянин Шевченківщини» військовослужбовцю Збройних Сил України, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції, при виконанні бойового завдання, захищаючи незалежність України - Ковшарю Дмитру Сергійовичу (посмертно).

   А сьогодні, в день трагічної смерті, ми вшановуємо пам’ять Дмитра біля пам’ятного знаку на стіні Шевченківського ліцею, де колись вчителі випускали його в довге, доросле та щасливе життя, але не судилося.

   Тож ми висловлюємо подяку батькам - Сергію Олександровичу та Світлані Федоровні  за патріотичне виховання сина та вкотре слова співчуття з приводу загибелі найдорожчої людини.

   Вічна пам’ять захиснику!»

 

Альбом: Пам’ятаємо
Альбом: Пам’ятаємо
Альбом: Пам’ятаємо
Альбом: Пам’ятаємо
Альбом: Пам’ятаємо
Альбом: Пам’ятаємо
Альбом: Пам’ятаємо
Альбом: Пам’ятаємо
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/233 | Переглядів: 582Дата публікації: 11:40 04.07.2019