Анонс подій
19.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:19.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Повідомлення!Петропільської сільської ради
Повідомлення!Петропільської сільської ради

Поділитися новиною:

Повідомлення!Петропільської сільської ради

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні № 555 від 25.05.2011 року Петропільська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення проекту містобудівної документації, а саме:

 “ Про надання дозволу на розроблення детального плану території, розташованої по вул. Центральна (між меморіалом та магазином) в с. Петропілля Шевченківського району Харківської області для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Петропілля”

Замовник проекту детального плану: Петропільська сільська  рада Шевченківського району Харківської області, згідно рішення ХVІ сесії VІІ скликання Петропільської сільської  ради  від 13.02.2018 року.

Виконавець робіт: ПП “Градпланпроект”. Головний архітектор проекту:               Капустенко С.В. (кваліфікаційний сертифікат Серія АА № 002975 від 13.05.2016 року).

 Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Детальний план території підлягає розгляду на громадських слуханнях. Порядок проведення громадських слухань визначено постановою Кабінету міністрів України.

Пропозиції до проекту Детального плану території мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території с. Петропілля;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території                        с. Петропілля;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території                             с. Петропілля, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію с. Петропілля;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

8. Пропозиції, подані особами не з числа вище визначених, або подані після 25.03.2018 року залишаються без розгляду.

 Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції подаються на адресу Петропільської сільської ради: 63650, Харківська область, Шевченківський район с. Петропілля, вул. Центральна, 38в до 25.03.2018 року.

Відповідальний за проведення обговорення та за організацію розгляду пропозицій секретар Петропільської сільської ради Єременко В.А.

З проектом детального плану території, розташованої за адресою вул. Центральна (між меморіалом та магазином) в с.Петропілля Шевченківського району Харківської області,  для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Петропілля , можна ознайомитися в приміщенні сільської ради за адресою с.Петропілля , вул. Центральна, 38в  на інформаційному стенді.

Петропільська сільська рада

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/24 | Переглядів: 273Дата публікації: 16:37 05.03.2018
Версія для слабо- зорих