Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

24 серпня – День Незалежності України
24 серпня – День Незалежності України

Поділитися новиною:

24 серпня – День Незалежності України

Це свято – уособлення багатовікового прагнення українців до свободи і незалежності, символ незламності духу, непереборного прагнення бути господарями на своїй землі

Шановні шевченківці!

   Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України – величним святом нашої Держави. 

   У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує двадцять восьму річницю Незалежності України. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.

   Нині ми переживаємо складні часи агресії та посягань на незалежність і цілісність України, але я переконана: ми подолаємо всі перешкоди на шляху до щасливого життя в країні, де процвітатиме добробут і демократія, пануватиме  злагода та національна єдність і наша країна посідатиме гідне місце серед інших європейських держав.

   Бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту.

   Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою в світі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, додається енергії й впевненості у власних силах і переконаннях. А день прийдешній нехай дарує всім світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна.

   Зі святом вас!

   З повагою,  

   голова районної ради  Н. Онищенко                      

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/249 | Переглядів: 621Дата публікації: 06:13 24.08.2019