Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

11 серпня – День будівельника
11 серпня – День будівельника

Поділитися новиною:

11 серпня – День будівельника

Вітання голови районної ради Н. Онищенко зі святом

Шановні працівники будівельної галузі!

    Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем будівельника.

   Неможливо сьогодні уявити розвиток держави без існування будівельної галузі, без простих людей будівельників, чиє покликання – творити і дарувати людям затишок та комфорт.

   Ми захоплюємося величними пам'ятками архітектури, гігантами індустрії, дивуємось, що це могло бути зведено людськими руками. Радують око і результати праці нинішнього покоління будівельників, які розробляють і впроваджують у будівельну практику нові прогресивні технології, використовують найсучасніші матеріали, будівельну техніку та устаткування. Але водночас це й велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно-витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про вашу надзвичайно важливу працю.

   Щиро бажаю вам миру, добра, злагоди і поваги, впевненості у завтрашньому дні, щедрих замовлень і належної оцінки такої нелегкої, але потрібної праці. Нехай  вас завжди оточують підтримка близьких людей та любов, а праця приносить Вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні – процвітання.

 

З повагою,

голова районної ради      Н. Онищенко

 

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/250 | Переглядів: 696Дата публікації: 09:42 09.08.2019