Анонс подій
19.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:19.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Зустріч – нарада
Зустріч – нарада

Поділитися новиною:

Зустріч – нарада

Забезпечення жителів сільської місцевості житлом

   Сьогодні, за участі головного інженера КП «Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Печенежського Сергія Костянтиновича відбулася зустріч-нарада з фахівцями райдержадміністрації та районної ради, селищним та сільськими головами, громадськими активістами.

   В процесі роботи Сергій Костянтинович ознайомив присутніх з механізмом співпраці та співфінансування між селищним, сільськими, районним бюджетами та Фондом.

   До позичальника ставиться ряд вимог згідно Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі, якщо всі вимоги виконуються, збирається повний пакет необхідних документів та подається у Фонд на розгляд.

   Представник Фонду зазначив, позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів Фонду можуть бути громадяни України, які постійно проживають (або переселилися для постійного проживання) вирішили придбати або побудувати житло в сільській місцевості і в подальшому планують працювати в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, в особистих селянських господарствах, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, соціальній сфері села, а також на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров’я, розташованих у межах району, а також особи, на яких поширюється чинність пунктів 19 і 20 частини 1 статті 6 та абзаців 4 та 6 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», громадяни, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб (індивідуальні забудовники (позичальники).

Альбом: Зустріч – нарада
Альбом: Зустріч – нарада
Альбом: Зустріч – нарада
Альбом: Зустріч – нарада
Альбом: Зустріч – нарада
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/257 | Переглядів: 318Дата публікації: 16:32 31.07.2019
Версія для слабо- зорих