Анонс подій
19.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:19.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

8 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості
8 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Поділитися новиною:

8 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Вітання голови районної ради Н. Онищенко зі святом

   Щиро вітаю усіх із професійним святом, хто пов’язав свою трудову діяльність з видобутком, обробкою та постачанням нафти і газу!

   У непростих для нашої країни політичних та соціально-економічних умовах суспільство покладає на вас надію і  завдання щодо забезпечення  енергетичної незалежності держави, а ваша праця набуває надзвичайно важливого значення.

   З нагоди свята бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, щастя, добра, миру, сімейного затишку, благополуччя, успішного здійснення задумів та завжди знаходитись у потоці рівномірного, і головне, постійного збільшення прибутків!
   Нехай доля завжди посміхається Вам, а робота приносить задоволення та втіху.

 

   З повагою, голова районної ради Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/274 | Переглядів: 314Дата публікації: 08:14 06.09.2019
Версія для слабо- зорих