Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Вітання голови районної ради
Вітання голови районної ради

Поділитися новиною:

Вітання голови районної ради

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

   За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

   Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. 

   Переконана, що нові спортивні майданчики, тренажери, які встановлені в кожній Шевченківській школі та на територіях сільських рад  допоможуть у фізичному розвитку наших дітей. Адже їхній успіх неможливий без закладеного фундаменту здоров’я, твердого характеру, наполегливості. Ми з вами разом і надалі робитимемо все необхідне, щоб зберегти і розвинути мережу нинішніх закладів фізкультури і спорту, покращити їх фінансування.
   Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя, благополуччя, успіхів у всіх добрих починаннях. Спортивного вам довголіття і нових яскравих перемог!

   З повагою, голова районної ради  Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/284 | Переглядів: 592Дата публікації: 06:36 14.09.2019