Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Інформація
Інформація

Поділитися новиною:

Інформація

Увага!

Інформація про обласний  літературний конкурс ім. О.С.Масельського

   До 15 жовтня 2019 року триває прийом робіт для участі в  XІII обласному  літературному конкурсі  ім. О.С. Масельського. Оргкомітет запрошує до участі в конкурсі талановиту молодь, а також знаних літераторів, журналістів, поетів, драматургів Харківщини.
   Роботи розглядаються в номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія». Юні літератори (віком до 18 років)  та митці (які є членами Національної спілки письменників України або Національної спілки журналістів України) подають свої поетичні, прозаїчні, драматургічні чи публіцистичні твори до номінацій «Учнівська молодь» та «Майстер слова».

   Для участі у конкурсі необхідно надати виключно в електронному варіанті наступні матеріали:

   - текст,  відповідно до обраних(ої) автором номінацій(ї);

   -  контактну інформацію (вказавши повну адресу, телефон, електронну скриньку) та  біографічні дані;

   - за наявності, копію свідоцтва про членство в Національній спілці письменників України або Національній спілці журналістів України.

Переможців очікує премія:

   у номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія», винагорода становить  відповідно: за  І місце –7 тис.грн, за ІІ місце – 5 тис.грн, за ІІІ місце – 3 тис.грн. По одному переможцю ( в підномінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія») в номінаціях „Учнівська молодь”, „Майстер слова” – отримають премії по 7 тис. грн.  Нагородження переможців традиційно проходить у грудні.

   Зміни до Положення про обласний літературний конкурс  ім. О.С. Масельського прийнято обласною радою 31 серпня 2017 року та  опубліковано на офіційному сайті  обласної ради в мережі:  http://.www.oblrada.kharkov.ua («Конкурси, гранти»).

   Твір, що надається на конкурс (слід зазначити, що в номінації «Поезія» усі вірші одного автора вважаються одним твором) та інформацію про себе, кожен в окремому файлі, слід надсилати на е-mail: oblrada.konkurs@ukr.net.

   За бажанням електронний носій  можна надіслати   на поштову адресу:   м. Харків, Будинок рад, вул. Сумська, 64, - з поміткою «Конкурс на кращий літературний твір ім. О.С.Масельського» або передати власноруч за тією ж адресою.

   У разі виникнення питань можна звернутися за телефонами:   (057) 700-53-29, 715-72-20, 095-404-47-55.

 

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/286 | Переглядів: 578Дата публікації: 08:11 13.09.2019