Анонс подій
19.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:19.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника)
17 вересня - День працівників цивільного захисту України 
(День рятівника)

Поділитися новиною:

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

На Шевченківщині привітали рятівників з професійним святом

   Сьогодні, напередодні свята відбулося вітання рятувальників та ветеранів служби від заступника голови районної ради С. Козира, голови райдержадміністрації В. Приходька та заступника голови райдержадміністрації В. Бондаренка,  які привітали трудовий колектив Шевченківського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області з професійним святом та взяли участь в урочистостях, що проходили в актовій залі Шевченківського сектору.

   Заступник голови районної ради С. Козир вітаючи пожежників з професійним святом зазначив, що сміливість, рішучість, прагнення відгукнутися на чужу біду – ось характерні риси тих, хто несе службу в підрозділах ДСНС України. У будь-який час доби, незважаючи на складнощі та небезпеку, ви завжди приходите на допомогу тим, хто її потребує.

   Побажав успіхів у професійному зростанні, невичерпної енергії, міцного здоров’я, благополуччя, наснаги та витримки, миру, добробуту і злагоди в оселях.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/290 | Переглядів: 332Дата публікації: 16:35 16.09.2019
Версія для слабо- зорих