Анонс подій
19.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:19.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Вітання голови районної ради
Вітання голови районної ради

Поділитися новиною:

Вітання голови районної ради

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Шановні бібліотекарі Шевченківщини!

   Прийміть щирі вітання з нагоди свята – Всеукраїнського дня бібліотек.

   У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні бібліотеки удосконалюють свої послуги, не тільки дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію, але й просто почитати цікаву книжку. З книгою пов’язане все наше життя, з книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

   Професія бібліотекаря  надзвичайно важлива, адже саме ви відкриваїте читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань.

   Від усієї душі бажаю бібліотекам і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги, а бібліотечним працівникам – натхнення і плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові і мудрості.

  Нехай це свято принесе у ваш колектив гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами.

   З повагою, голова районної ради Н. Онищенко 

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/299 | Переглядів: 301Дата публікації: 09:16 30.09.2019
Версія для слабо- зорих