Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Увага!
Увага!

Поділитися новиною:

Увага!

Служба безпеки України інформує

   «Співробітниками СБ України встановлені непоодинокі випадки спроб вимагання неправомірної грошової вигоди з боку посадових осіб органів державної влади, місцевого самоврядування та інших суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення,  визначених  статтею 3  Закону України „Про запобігання корупції".

   Нещодавно, співробітниками Служби безпеки України в Харківській області було викрито завідувачку відділення одного з державних банків на зловживанні з обслуговуванні внутрішньо переміщених осіб. Оперативники спецслужби встановили, що зловмисниця систематично вимагала від «переселенців» гроші за проведення процедури ідентифікації без їх фізичної присутності у відділенні банку. За кожного «клієнта» на підставі наявності лише його пенсійної банківської карточки завідувачка одержувала від посередників від 200 гривень за кожне продовження нарахування.

   Вирішується питання щодо повідомлення чиновниці держбанку про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Нагадуємо, відповідно до Кримінального кодексу України статтею 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» передбачено покарання на строк до дванадцяти років позбавлення волі.»

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/313 | Переглядів: 529Дата публікації: 13:58 09.10.2019