Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Сьогодні, напередодні жовтневих свят відбулися урочистості,
Сьогодні, напередодні жовтневих свят відбулися урочистості,

Поділитися новиною:

Сьогодні, напередодні жовтневих свят відбулися урочистості,

присвячені Дню Захисника України, Дню Українського козацтва та Дню Покрови Пресвятої Богородиці, відбулися в актовій залі Шевченківського БДЮТу

Голова районної ради прийняла участь у заходах та привітала всіх зі святами:

- Українське козацтво має довгу уславлену історію. Перші офіційні згадки про козаків можна знайти ще у 1492 році. Саме тоді запорожці нанесли нищівну поразку турецькій воєнно-морській галері і визволили з полону своїх побратимів. Ось з цієї розповіді і починаються літописи про мужні подвиги  і легендарні походи козаків.    День Покрови – одне зі знаменних християнських свят.  Козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і захисницею, і вірили в її силу. Існує легенда, чому так повелось. Розказують, що коли у десятому столітті на Візантію напали сарацини і намагались захопити Царгород, захисники міста у відповідь на свої молитви побачили Пресвяту Богородицю, що зняла з голови покрову і розпростерла над ними. Загарбники відступили. Царгород вистояв. З тих часів Пресвяту Богородицю шанують, люблять і звеличують.

Починаючи з 2014 року, 14 жовтня набуло ще одного значення – українці святкують День захисника Вітчизни. Споконвіку чоловік вважався доблесним воїном, відважним лицарем і славним захисником. Для цього зовсім необов’язкові військові дії. Можна просто бути лицарем для своєї жінки і захисником своєї родини. Я з упевненістю можу сказати, що наші чоловіки найкращі – добрі, вірні, розумні, сильні, щедрі. Ми любимо вас. Зі святом, наші дорогі захисники!

 

Альбом: Вітання голови районної ради
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/315 | Переглядів: 612Дата публікації: 14:52 11.10.2019