Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

ХХХV сесія Шевченківської районної ради VII скликання
ХХХV  сесія Шевченківської районної ради VII скликання

Поділитися новиною:

ХХХV сесія Шевченківської районної ради VII скликання

23 жовтня відбулася тридцять п’ята сесія районної ради VII скликання

   Перед пленарним засіданням виступив письменник, історик, місцевий краєзнавець, Почесний громадянин Шевченківщини Булига Андрій Михайлович, який зробив оголошення, що з нагоди 75-річниці визволення України від фашистських загарбників видано другу книгу про наших земляків, учасників другої світової війни. Подякував всім, хто допоміг у виданні книги та запропонував  придбати книги до бібліотек та шкіл району.

   Депутати районної ради прийняли всі рішення, розглянуті та схвалені на засіданнях постійних комісій районної ради:

1. Про результати діяльності Шевченківського відділу Ізюмської місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року.

2. Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.

3. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2019 рік, затвердженої рішенням ХХХ сесії районної ради   VІІ скликання від 12 грудня 2018 року (зі змінами).  

4. Про внесення змін до рішення ХХХ сесії районної ради VІІ скликання від 12 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами).  

5. Про внесення змін до додатку №2 рішення ХХХІІ сесії районної ради  VІІ скликання від 25 квітня 2019 року «Про затвердження поновленого складу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шевченківського району» (зі змінами).

6. Про зміну типу та перейменування закладу «Гетьманівський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад Шевченківської районної ради Харківської області» на Комунальний заклад «Гетьманівський ліцей Шевченківської районної ради Харківської області».

7. Про зміну типу та перейменування закладу «Безм’ятежненський навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад Шевченківської районної ради Харківської області» на Комунальний заклад «Безм’ятежненський ліцей Шевченківської районної ради Харківської області».

8. Про надання  дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Шевченківська центральна районна лікарня» Шевченківської районної ради Харківської області на списання  основних засобів.

9. Про внесення змін до Програми   розвитку  та забезпечення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної   медико-санітарної  допомоги» Шевченківського району Шевченківської районної ради на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням ХХVІІ сесії районної ради VІІ скликання від 25 жовтня 2018 року (зі змінами).

10. Про  надання  згоди на прийняття у спільну   власність  територіальних   громад сіл,  селища  Шевченківського району автомобіля    Renault   DUSTER  зі   спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської  області.

11. Про встановлення рангу заступнику голови районної ради Козирю Сергію Миколайовичу.

12.  Різне.

   До порядку денного, за рекомендацією Президії районної ради додатково на розгляд винесено два питання:

1. Про звернення  Шевченківської районної ради до Президента України, Верховної Ради України,  Кабінету Міністрів України та народного депутата Люботи Д.В. щодо продовження  мораторію   на  продаж земель          сільськогосподарського призначення та проведення Всеукраїнського референдуму  з питання  відкриття  ринку   землі.

 2. Депутатський запит щодо функціонування КНП «Шевченківська центральна районна лікарня».

  По закінченні робочих питань, голова районної ради Н. Онищенко проінформувала присутніх про відкриття цьогорічних мініпроєктів. 26 вересня 2019 року відбулося відкриття семи мініпроєктів, реалізованих в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє".  Із 17-ти поданих переможцями стали 7 проєктів на загальну суму 1 млн. 981 тисяч 429 грн.  З обласного бюджету надійшло  – 990 тисяч 715 грн.,  з районного – 650 тисяч 016 грн., з сільського – 241 тисяча 627 грн., кошти конкурсантів – 99 тисяч 071 грн.

Альбом: ХХХV  сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: ХХХV  сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: ХХХV  сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: ХХХV  сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: ХХХV  сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Альбом: ХХХV  сесія Шевченківської районної ради VII скликання
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/321 | Переглядів: 647Дата публікації: 14:20 23.10.2019