Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

День автомобіліста і дорожника
День автомобіліста і дорожника

Поділитися новиною:

День автомобіліста і дорожника

Це професійне свято працівників автомобільного транспорту, яке об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів і дорожнього господарства

Щиро вітаю з Днем  автомобіліста і дорожника всіх, хто має відношення до автомобільного транспорту та вірний професійному обов’язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень.

   Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено скільки чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, „відчуття ліктя” мають особливе значення.

   Бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, "залізний кінь" – міцним, а вдома завжди чекають рідні та близькі!  І, як кажуть, "ні гвіздка, ні жезла"!

   З повагою, голова районної ради Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/322 | Переглядів: 601Дата публікації: 10:54 25.10.2019