Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

День визволення України від фашистських загарбників
День визволення України від фашистських загарбників

Поділитися новиною:

День визволення України від фашистських загарбників

Сьогодні, 28 жовтня, ми відзначаємо 75 річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників

   Друга світова війна принесла з собою безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, ще до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. І ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!»

   У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення. Низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам, тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, а також солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали відбудовувати країну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.    Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

   Шановні ветерани, дозвольте від усього серця побажати вам миру, довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму! Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров’я, любові та уваги рідних. Бажаю вам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління. З Днем визволення України!

   З повагою, голова районної ради Н. Онищенко

 

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/323 | Переглядів: 558Дата публікації: 08:00 28.10.2019