Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

9 листопада - День української писемності та мови
9 листопада - День української писемності та мови

Поділитися новиною:

9 листопада - День української писемності та мови

Вітання голови районної ради Наталії Онищенко

                                                                                Шановні земляки!
     Щиро вітаю Вас з Днем української писемності та мови!
    Мова – це душа мільйонів українців, що в наш час є особливо значущим і актуальним, загартована історією і відточена творчістю найталановитіших письменників. Наша мова звучала у творах Нестора Літописця, „Слові о полку Ігоревім”, „Посланні Володимира Мономаха” та інших визначних пам’ятках писемності.
   Довгий час нас намагалися привчити, що українська мова для «кухонного спілкування», але всупереч утискам і гонінням українське слово сьогодні набуває все більшої сили і в Україні, і в світі, а також допомагає молодій державі в нелегкій справі духовного відродження української нації.
   Хочу нагадати слова великої поетеси Ліни Костенко: «Жодна нація не вмирає від інфаркту. Спочатку їй відбирає мову». Але, я впевнена у тому, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною свого народу, його історії і культури.
   Бажаю всім утверджувати рідну мову, яка створює індивідуальне обличчя країни і нації. Упевнена, цей нетлінний скарб возвеличуватиме нашу Батьківщину і нас, українців.

 З повагою , голова районної ради Н. Онищенко

 

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/340 | Переглядів: 538Дата публікації: 14:25 08.11.2019