Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Вітання голови районної ради Наталії Онищенко
Вітання голови районної ради Наталії Онищенко

Поділитися новиною:

Вітання голови районної ради Наталії Онищенко

Шановні працівники сільського господарства Шевченківщини! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України!

   В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена праця хлібороба була і залишається запорукою процвітання держави. Ваші працьовиті руки, мудрість, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі – мир і спокій.

   Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільніть агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

   Хай не знають втоми ваші натруджені руки, нехай щедрою буде ваша життєва нива, а ваша праця й надалі збагачує Україну та прославляє Шевченківський район! Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, міцне здоров’я і благополуччя, достаток і велике людське щастя.

   Нехай Господь посилає благодатний дощ та тепле сонце, аби щедро колосилась хліборобська нива, хай втілюються в життя всі ваші плани та задуми, а заслужена пошана додає сил!

   З повагою, голова районної ради Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/347 | Переглядів: 535Дата публікації: 14:17 15.11.2019