Анонс подій
19.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:19.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Вітання голови районної ради Наталії Онищенко
Вітання голови районної ради Наталії Онищенко

Поділитися новиною:

Вітання голови районної ради Наталії Онищенко

Шановні працівники сільського господарства Шевченківщини! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства України!

   В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена праця хлібороба була і залишається запорукою процвітання держави. Ваші працьовиті руки, мудрість, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі – мир і спокій.

   Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільніть агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

   Хай не знають втоми ваші натруджені руки, нехай щедрою буде ваша життєва нива, а ваша праця й надалі збагачує Україну та прославляє Шевченківський район! Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, міцне здоров’я і благополуччя, достаток і велике людське щастя.

   Нехай Господь посилає благодатний дощ та тепле сонце, аби щедро колосилась хліборобська нива, хай втілюються в життя всі ваші плани та задуми, а заслужена пошана додає сил!

   З повагою, голова районної ради Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/347 | Переглядів: 235Дата публікації: 14:17 15.11.2019
Версія для слабо- зорих