Анонс подій
21.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:21.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

XXI позачергова сесія VII скликання
XXI позачергова сесія VII скликання

Поділитися новиною:

XXI позачергова сесія VII скликання

25 січня 2018 року відбулося пленарне засідання XXI позачергової сесії Шевченківської районної ради VII скликання

Всі питання порядку денного були підтримані депутатами.

Про затвердження порядку денного позачергової двадцять першої сесії  районної  ради VІІ  скликання
<результати голосування>

Про обрання секретаріату  позачергової двадцять першої сесіїї районної  ради VІІ скликання
<результати голосування>

1. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року.
<результати голосування>

2. Про внесення змін до рішення ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».  додаток1_7.zip
<результати голосування>

3. Про передачу майна з комунальної власності Аркадівської сільської ради у спільну власність  сіл, селища Шевченківського району.
<результати голосування>

4. Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів на 2018 рік.
<результати голосування>

5. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.
<результати голосування>

6. Про надання дозволу Шевченківській районній раді на здійснення оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти на 2018 рік.
<результати голосування>

7. Про списання матеріальних цінностей, які знаходяться на балансі Шевченківської районної ради.
<результати голосування>

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, приватної власності Колій Лідії Михайлівни  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована  за межами населених пунктів на території Семенівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

9. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, приватної власності Курило Вікторії Вікторівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована  за межами населених пунктів на території Гетьманівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

10. Про затвердження технічної документації       з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходиться у власності Носову Анастасію Олексійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована  за межами населених пунктів на території Семенівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що знаходиться у власності Пономаренко Катерини Федорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована  за межами населених пунктів на території Петропільської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

12. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, що надаються в оренду ПП «Сподобівка Агро Плюс» з метою подальшої передачі земельних ділянок (паїв) в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані  за межами населених пунктів на території Сподобівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

13. Про затвердження технічної документації       з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, приватної власності Турчини Ганни Михайлівни  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані  за межами населених пунктів на території Семенівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

14. Про затвердження технічної документації       з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь, приватної власності Харіної Світлани Миколаївни  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані  за межами населених пунктів на території Семенівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.
<результати голосування>

15. Різне.

Протокол позачергової двадцять першої сесії Шевченківської районної ради VІІ скликання

 

 

Альбом: XXI позачергова сесія VII скликання
Альбом: XXI позачергова сесія VII скликання
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/36 | Переглядів: 238Дата публікації: 22:08 25.01.2018
Версія для слабо- зорих