Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

УВАГА!
УВАГА!

Поділитися новиною:

УВАГА!

Служба безпеки України інформує

   «Співробітниками СБ України встановлені непоодинокі випадки спроб вимагання неправомірної грошової вигоди з боку посадових осіб органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та інших суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення,  визначених  статтею 3  Закону України „Про запобігання корупції".

   Нещодавно, співробітниками Служби безпеки України в Харківській області було затримано на «хабарі» за закриття кримінального провадження слідчого одного з районних відділів ГУ Нацполіції в Харківській області. Оперативники спецслужби встановили, що старший лейтенант поліції вимагав від чоловіка, обвинуваченого у шахрайстві, 6 тисяч доларів США. За таку суму слідчий обіцяв закрити кримінальне провадження та не притягувати підозрюваного до кримінальної відповідальності.  

   Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Нагадуємо, відповідно до Кримінального кодексу України статтею 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» передбачено покарання на строк до дванадцяти років позбавлення волі.»

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/364 | Переглядів: 474Дата публікації: 09:06 04.12.2019