Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Вітання голови районної ради Наталії Онищенко
Вітання голови районної ради Наталії Онищенко

Поділитися новиною:

Вітання голови районної ради Наталії Онищенко

7 грудня - День місцевого самоврядування

   Шановні колеги, селищний та сільські голови, депутати районного, селищного та сільських рівнів, працівники виконавчих апаратів!  Прийміть найщиріші вітання від імені районної ради з нагоди нашого з вами професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

   Хочу зазначити, що служба в органах місцевого самоврядування є досить цікавою, специфічною та різносторонньою. І ви зі мною, я думаю, погодитесь. Чому? А тому є ряд причин.  Місцеве самоврядування – безсумнівно найбільш наближена влада до народу. Це не влада над народом, а це влада обрана народом, для народу та в інтересах народу.

   На перший погляд служба в органах місцевого самоврядування може здатися простою, непомітною або звичайною. Але це тільки на перший погляд. Та якщо зазирнути глибше або з середини, то стає зрозуміло, що посадові особи місцевого самоврядування у своїй щоденній роботі вирішують безліч соціально-економічних та громадсько-політичних питань, таких як: соціально-економічний розвиток громад, складання та виконання місцевих бюджетів, забезпечення соціальних, освітніх, медичних послуг населенню, земельні питання, благоустрій територій, військовий облік, запобігання корупції, надання адміністративних послуг населенню, розвиток культури і спорту…    

   Здається цей перелік нескінченний… Планування, організація, забезпечення, контроль і звісно ж відповідальність – ось такі функції є щоденними. А перш за все, – це робота з людьми!

   Виходить працівники органів місцевого самоврядування мають бути такими собі «універсальними солдатами». І така «АРМІЯ» налічує у Шевченківському районі  17 керівників місцевих рад, понад 100 працівників апаратів та майже 300 депутатів районного, селищного та сільських рівнів.

   Тож хочу подякувати кожному з вас (і користуючись нагодою окремо виконавчому апарату та депутатам районної ради) за співпрацю, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання тих завдань, що стоять перед нами.

   Хочу зазначити, що за період з минулих виборів 2015 року ми з вами спільно пропрацювали 4 роки! І як то кажуть «поталанило» працювати в епоху змін.

   В період змін в центральних органах влади, змін законодавства, період реформ і найстрашніше – війни  на Сході країни. Наступного року згідно діючого законодавства повинні відбутися чергові місцеві вибори. Але за новими правилами. Як наполягають експерти з цього питання, для завершення реформи місцевого самоврядування наступні вибори повинні пройти на новій територіальній основі. Тож чекаємо подальших рішень від наших законотворців.

   Та я впевнена, що які б зміни не чекали на нас, будуть у нас чи старостати, чи муніципалітети, чи префекти з громадами – головне це люди. Люди всіх категорій і професій. Від малечі до пенсіонерів. І тоді, я переконана, справжні професіонали своєї справи впораються з усіма задачами та реформами!

   Хочу побажати всім вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, злагоди, взаєморозуміння і всіляких гараздів!

   Зі святом!

   З повагою,  голова районної ради Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/369 | Переглядів: 478Дата публікації: 13:34 06.12.2019