Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Втілення медичних стартапів
Втілення медичних стартапів

Поділитися новиною:

Втілення медичних стартапів

Цього року Комунальне некомерційне підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Шевченківського району» Шевченківської районної ради Харківської області взяв участь у конкурсі міні грантів, який є частиною проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», виконувався в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансувався Європейським Союзом

  Проєкт реалізувався Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-німецька медична асоціація»

    Метою проєкту є підтримка і посилення на старті реформування первинної ланки сільської медицини.

  Одним з переможців цього конкурсу став Центр ПМСД Шевченківського району з проєктом «Швидкий діагноз – ефективне лікування». Шевченківська районна рада взяла участь у його розробці та фінансуванні. Цей проєкт передбачає придбання сучасних аналізаторів сечі для швидкого отримання результатів лабораторних досліджень, які можна проводити в амбулаторіях і ФАПах на території сел. Тепер для проведення такого дослідження мешканцям сіл району не треба їхати до районного центру в лікарню, а за допомогою спеціального пристрою можна отримати результати на місці.

  18 грудня головний лікар КНП «Центр ПМСД Шевченківського району» Шевченківської районної ради Юрій Костюченко та заступник голови районної ради Сергій Козир отримали  сертифікат, що засвідчує успішну реалізацію цього проєкту.

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/385 | Переглядів: 480Дата публікації: 14:48 20.12.2019