Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Служба безпеки України інформує!
Служба безпеки України  інформує!

Поділитися новиною:

Служба безпеки України інформує!

«Співробітниками СБ України встановлені непоодинокі випадки спроб вимагання неправомірної грошової вигоди з боку посадових осіб органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та інших суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення, визначених статтею 3 Закону України „Про запобігання корупції"

Так, протягом 2019 року, співробітниками Служби безпеки України в Харківській області неодноразово фіксувалися факти вимагання неправомірної вигоди, а також зловживання службовим становищем з боку посадових осіб лісових господарств. Посадові особи лісгоспів організовують механізми незаконної вирубки і реалізації партій дерев цінних порід, вносячи недостовірні відомості до звітних та бухгалтерських документів і вимагаючи за це від комерційних структур т.зв. «відкати».  

Нагадуємо, відповідно до Кримінального кодексу України статтею 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» передбачено покарання на строк до дванадцяти років позбавлення волі.»

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/393 | Переглядів: 402Дата публікації: 13:36 26.12.2019