Анонс подій
21.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:21.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Служба безпеки України інформує!
Служба безпеки України інформує!

Поділитися новиною:

Служба безпеки України інформує!

Співробітниками СБ України встановлені непоодинокі випадки спроб контрабандного та протиправного переміщення наркотичних засобів і психотропних речовин із зони проведення Операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції), а також країн Європи на територію України. Крім того, виявлені факти сприяння протиправній діяльності з боку окремих посадових осіб, шляхом зловживання службовим становищем.

Нещодавно, співробітниками Служби безпеки України на території Харківщини було затримано учасників наркоугруповання, яке займалося контрабандними поставками психотропів з країн Євросоюзу. Планувалося створити мережу збуту на території Харківської та сусідніх областей. Переміщення в Україну партій амфетаміну, мефедрону, екстазі та ЛСД зловмисники здійснювали особисто, приховуючи їх під час перетину державного кордону в особистих речах.

Затриманими особам  повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 305 КК України (контрабанда психотропних речовин в особливо великих розмірах) та ч. 3 ст. 307 КК України (збут психотропних речовин в особливо крупних розмірах). Триває слідство.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/419 | Переглядів: 114Дата публікації: 08:30 22.01.2020
Версія для слабо- зорих