Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Служба безпеки України інформує!
Служба безпеки України інформує!

Поділитися новиною:

Служба безпеки України інформує!

Співробітниками СБ України встановлені непоодинокі випадки спроб контрабандного та протиправного переміщення наркотичних засобів і психотропних речовин із зони проведення Операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції), а також країн Європи на територію України. Крім того, виявлені факти сприяння протиправній діяльності з боку окремих посадових осіб, шляхом зловживання службовим становищем.

Нещодавно, співробітниками Служби безпеки України на території Харківщини було затримано учасників наркоугруповання, яке займалося контрабандними поставками психотропів з країн Євросоюзу. Планувалося створити мережу збуту на території Харківської та сусідніх областей. Переміщення в Україну партій амфетаміну, мефедрону, екстазі та ЛСД зловмисники здійснювали особисто, приховуючи їх під час перетину державного кордону в особистих речах.

Затриманими особам  повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 305 КК України (контрабанда психотропних речовин в особливо великих розмірах) та ч. 3 ст. 307 КК України (збут психотропних речовин в особливо крупних розмірах). Триває слідство.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/419 | Переглядів: 423Дата публікації: 08:30 22.01.2020