Анонс подій
21.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:21.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Сьогодні відбулися Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області
Сьогодні відбулися Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Поділитися новиною:

Сьогодні відбулися Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Голова районної ради Н. Онищенко взяла участь в засіданні на чолі з президентом Асоціації, головою Харківської обласної ради С. Черновим та головою Харківської обласної державної адміністрації О. Кучером.

Розглядався наступний порядок денний:

1. Про участь органів місцевого самоврядування у підготовці Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 рр.

2. Про взаємодію органів місцевого самоврядування регіону з міжнародною програмою «U-LEAD з Європою».

3. Про звіт Ревізійної комісії Асоціації за 2019 рік.

4. Про план навчальних заходів для депутатів, керівників, фахівців виконавчих апаратів та виконкомів місцевих рад області на 2020 рік.

5. Різне.

5.1. Про самопредставництво в суді органів місцевого самоврядування.

5.2. Про напрями співпраці органів місцевого самоврядування з управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області щодо надання якісної освіти комунальними закладами.

Відкриваючи засідання С. Чернов відзначив, що необхідно в найкоротші терміни розробити Стратегію і сформувати якісний проект Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2027 року.

На засіданні визначено головні напрямки, на яких повинна ґрунтуватись Стратегія та визначено стратегічні цілі. Розглянуто та обговорено всі інші питання порядку денного.

Після закриття Загальних зборів асоціації відбулося засідання Круглого Столу з приводу Децентралізації влади в Україні: реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Конституційне забезпечення реформи територіальної організації влади та місцевого самоврядування в Україні.

2. Європейська хартія місцевого самоврядування, як основа для визначення повноважень місцевих рад базового, субрегіонального та регіонального рівнів.

3. Виборчий кодекс України: основні положення організації та проведення місцевих виборів.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/421 | Переглядів: 208Дата публікації: 13:43 23.01.2020
Версія для слабо- зорих