Анонс подій
21.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:21.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Шевченківщину відвідав народний депутат України Дмитро Любота
Шевченківщину відвідав народний депутат України Дмитро Любота

Поділитися новиною:

Шевченківщину відвідав народний депутат України Дмитро Любота

який представляє в Верховній Раді України 177 мажоритарний округ

у зустрічі з активом району перш за все депутат вибачився, що через велику напруженість у графіку роботи тільки зараз винайшов можливість відвідати Шевченківщину. Він зазначив, що завжди відкритий для людей. В м. Куп’янськ відкрита його приймальня, куди можуть звертатися шевченківці як особисто, так і електронною поштою або телефоном. Жодне звернення без уваги не залишиться. Але в подальшому обов’язково в робочому графіку депутата буде передбачено виїзний прийом для громадян у Шевченківському районі.

Депутат ознайомив присутніх зі специфікою своєї роботи у Верховній Раді, на округах і про результати своєї роботи за ці шість місяців.   

Окремо зупинився на питанні ринку землі, зазначивши, що прийняття цього закону та відкриття ринку землі – це вже невідворотній процес. Даний закон пройшов перше читання і наразі проводиться робота по його підготовці до другого читання, опрацьовуються всі поправки. Депутат зазначив, що хоч він і не є членом аграрного комітету, але цей законопроект на його особливому контролі. Якщо деякі його положення не будуть відповідати інтересам суспільства, то запевнив, що він не підтримає його у голосуванні. Також депутат зазначив, що іноземці до «скупки» землі не матимуть доступу; орендарі, які використовують землю, матимуть першочергове право викупу; земля повинна бути гідно оцінена, а селяни, що продають землю – захищені від маніпуляцій. Він розуміє, що питання ринку землі – це питання, що найбільше наразі тривожить суспільство, тому без детального вивчення цього законопроєкту і без розуміння того, що законодавством буде передбачено та визначено чіткі і чесні правила ринку, голосувати за його прийняття не буде. Саме з земельною реформою пов’язані запитання депутатів Шевченківської районної ради, які в той же час є керівниками сільськогосподарських підприємств: Мельничука Олега Васильовича та Дубнюка Миколи Івановича. Зокрема, О. Мельничук висловив побажання щодо врегулювання питання забезпечення функціонування та розвитку тваринництва, а М. Дубнюк - щодо справедливої нормативної оцінки земельних ділянок.

Крім земельних питань було піднято багато інших тем. Депутат Шевченківської районної ради Олександр Лісовий підняв питання відповідальності за порушення, скоєні представниками вищих органів влади.  Звернувся до законотворця Почесний громадянин Шевченківщини, голова ветеранської організації Тарасенко Б.І., який звернув увагу на складну процедуру отримання фінансової підтримки громадським організаціям. Почесний громадянин Шевченківщини Барибіна Р.М. підняла питання кодування каналів після 28 січня і можливості сплачувати за ці послуги пенсіонерів. Представники місцевих органів виконавчої влади висловили занепокоєння з питання невистачання бюджетних коштів на оплату праці працівникам, посади яких скорочуються, виплати їм вихідної допомоги та забезпечення виплати заробітної плати працюючим. Голова громадської організації ветеранів АТО Ковальов В. озвучив труднощі у вирішенні питань отримання земельних ділянок цією категорією осіб, житла та міжміського перевезення.

Народний депутат також обіцяв у межах своїх можливостей сприяти у вирішенні питань боргу Аркадівської сільської ради щодо газифікації с. Аркадівка та недофінансування Шевченківської селищної ради за асфальтування вулиць та території дитячого садочка.

На завершення депутат Верховної ради Дмитро Любота подякував всім за активність, а також за численні запрошення, що надходять від Шевченківської районної ради на засідання сесій та районні заходи. Пообіцяв в подальшому більш тісно співпрацювати та проводити зустрічі і прийоми в Шевченківському районі.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/422 | Переглядів: 777Дата публікації: 17:49 23.01.2020
Версія для слабо- зорих