Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту
Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам\

Поділитися новиною:

Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту

Про Голокост потрібно говорити, це запорука того, що пам’ять про цей страшний злочин буде збережено не тільки як частину історії, а як урок та попередження для наступних поколінь

Не буває трагедії великої і малої, не буває трагедії своєї і чужої, не буває трагедії далекої і близької. Трагедія, яка стається у масштабах цілого народу, це трагедія, яка не має виміру, яка кличе до пам’яті і свідомості кожної людини.

На превеликий жаль, Голокост не обійшов стороною Україну. Знищені долі, роз’єднані родини. Масштаби страшної трагедії в роки Другої Світової війни шокують: тільки на українських землях жертвами Голокосту стало близько 900.000 євреїв.

Пам'ять про невинно убієнних за національними, етнічними, релігійними, культурними ознаками має бути попередженням для людства про небезпеку, що таять в собі тоталітарні ідеології, зверхність, ненависть, ксенофобія та расизм.
   У цей день ми схиляємо голови у скорботі за навіки полеглими у безіменних могилах і печах крематоріїв і згадуємо людей усіх національностей, які ризикували власним життям заради порятунку інших. Ми не повинні забувати уроків історії, інакше може виникнути дуже високий ризик повторення подібних моментів у майбутньому. Зробимо все можливе, щоб найбільші суспільні цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували на нашій землі.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/424 | Переглядів: 403Дата публікації: 08:42 27.01.2020