Анонс подій
21.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:21.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Особистий прийом
Особистий прийом

Поділитися новиною:

Особистий прийом

Сьогодні 5 лютого заступник голови районної ради Сергій Козир провів виїзний особистий прийом громадян на території Аркадівської сільської ради

На питання, що були підняті  мешканцями села Аркадівка, Сергій Миколайович дав вичерпну  відповідь, так як  всіх нас турбують одинакові проблеми: субсидії, газ, охорона здоров’я, транспортне сполучення. Навіть було декілька звернень з приводу добудови амбулаторії. Бо щоденно люди проходять мимо прекрасної будівлі, а скористатися послугами ще не можуть.

Приємно здивувало повністю наповнене відділення територіального центру,  яке було відкрито восени 2019 року в рамках обласного конкурсу мініпроєктів «Турбота про людей – обов’язок кожного з нас».

Жіночки «Бальзаківського віку» вправно повторюють нескладні вправи за викладачем різноманітних оздоровчих програм, що транслюють на новенькому ноутбуці.

Простора зала з різноманітними тренажерами також щоденно наповнена відвідувачами. В цьому галасі осторонь стоїть та «сумує» новенький масажний стіл, і то тільки з тієї причини, що немає спеціалістів, які могли б якісно та професійно надати  послугу з масажу.

Як розповіла завідувачка відділенням територіального центру с. Аркадівка Галина Миколаївна Гірман: «Це відділення було вкрай необхідне на території села Аркадівка. Його відвідують більше 20 осіб. Працює п’ять днів на тиждень, що дає змогу людям похилого віку спілкуватись, слідкувати за своїм здоров’ям, одержувати кваліфіковані послуги перукаря, організовувати святкові  чаювання та разом співати в караоке».

Галина Гірман подякувала Аркадівському сільському голові Григорію Лазарєву за всебічну підтримку в питаннях, що стосуються людей похилого віку.

В свою чергу сільський голова зазначив: «Досить важливо, хто очолює відділення територіального центру. Галина Гірман в недалекому минулому працювала секретарем Аркадівської сільської ради. Добре знає кожного жителя Аркадівської громади, тому і до цієї посади ставиться з відповідальністю. Вона  обійшла кожне подвір’я, зібрала заяви всіх бажаючих, допомогла зібрати необхідні документи і тепер щодня наповнює зустрічі різноманітними ідеями. Тобто кадри  вирішують все.

Доброзичливість Галини Миколаївни згуртувала одиноких людей похилого віку в приємні, корисні відвідини відділення територіального центру». Також Григорій Лазарєв пообіцяв придбати для відділення територіального центру нові тренажери, щоб залучити до відвідувань чоловіків «60+».

Альбом: Особистий прийом
Альбом: Особистий прийом
Альбом: Особистий прийом
Альбом: Особистий прийом
Альбом: Особистий прийом
Альбом: Особистий прийом
Альбом: Особистий прийом
Альбом: Особистий прийом
Альбом: Особистий прийом
Альбом: Особистий прийом
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/438 | Переглядів: 82Дата публікації: 15:25 05.02.2020
Версія для слабо- зорих