Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Увага!
Увага!

Поділитися новиною:

Увага!

Служба безпеки України Інформує!

Співробітниками СБ України встановлені непоодинокі випадки спроб вимагання неправомірної грошової вигоди з боку посадових осіб органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та інших суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення,  визначених  статтею 3  Закону України „Про запобігання корупції".

Так, співробітниками Служби безпеки України в Харківській області було викрито факт одержання неправомірної грошової вигоди посадовця міського комунального підприємства «Харківські теплові мережі».  Службовець разом із колегами та чиновниками районних державних адміністрацій налагодив систематичне вимагання та одержання грошей від місцевих мешканців за безперешкодне оформлення і видачу документів, необхідних для встановлення індивідуального опалення. Зокрема, задокументовано, що зловмисник вимагав 55 тисяч гривень з власника житла у багатоквартирному будинку, який запланував перейти на автономне опалення.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та обрання йому запобіжного заходу.

Нагадуємо, відповідно до Кримінального кодексу України статтею 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» передбачено покарання на строк до дванадцяти років позбавлення волі.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/441 | Переглядів: 352Дата публікації: 11:22 12.02.2020