Вибори 2020

Округи, кандидати, результати голосування

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Поділитися новиною:

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Звернення голови районної ради Наталії Онищенко

Шановні ветерани Афганської війни!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-а річниця виведення військ з Афганістану. Нині, у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь.

Нічим не виміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали вас. І з нагоди цієї пам’ятної дати, виведення військ з Афганістану, вітаю вас, ветерани Афганської війни, з поверненням на рідну землю. Вітаю ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

А родинам загиблих у тій страшній війні: Величка Василя Івановича, Семененка Олександра Івановича, Шитів Миколи Самуіловича висловлюю шану та вдячність і схиляю голову перед пам’яттю загиблих.

Бажаю всім здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

З повагою, голова районної ради Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/442 | Переглядів: 220Дата публікації: 09:59 13.02.2020