Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Поділитися новиною:

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Звернення голови районної ради Наталії Онищенко

Шановні ветерани Афганської війни!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-а річниця виведення військ з Афганістану. Нині, у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь.

Нічим не виміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали вас. І з нагоди цієї пам’ятної дати, виведення військ з Афганістану, вітаю вас, ветерани Афганської війни, з поверненням на рідну землю. Вітаю ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

А родинам загиблих у тій страшній війні: Величка Василя Івановича, Семененка Олександра Івановича, Шитів Миколи Самуіловича висловлюю шану та вдячність і схиляю голову перед пам’яттю загиблих.

Бажаю всім здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

З повагою, голова районної ради Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/442 | Переглядів: 322Дата публікації: 09:59 13.02.2020