Анонс подій
21.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:21.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Поділитися новиною:

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Звернення голови районної ради Наталії Онищенко

Шановні ветерани Афганської війни!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-а річниця виведення військ з Афганістану. Нині, у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь.

Нічим не виміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали вас. І з нагоди цієї пам’ятної дати, виведення військ з Афганістану, вітаю вас, ветерани Афганської війни, з поверненням на рідну землю. Вітаю ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

А родинам загиблих у тій страшній війні: Величка Василя Івановича, Семененка Олександра Івановича, Шитів Миколи Самуіловича висловлюю шану та вдячність і схиляю голову перед пам’яттю загиблих.

Бажаю всім здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

З повагою, голова районної ради Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/442 | Переглядів: 41Дата публікації: 09:59 13.02.2020
Версія для слабо- зорих