Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

«Разом в майбутнє» - 2020
«Разом в майбутнє» - 2020

Поділитися новиною:

«Разом в майбутнє» - 2020

Сьогодні за участі голови районної ради Н. Онищенко і заступника голови С. Козир відбулася нарада щодо участі у конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад Харківської обласної ради

Розглянуто та обговорено доцільність подання для участі кожного проєкту. На сьогоднішній день до районної ради надійшло 10 мініпроєктів від наступних ініціаторів: Товариства рибалок – аматорів «Аматор»,  Районної організації підприємців, Районного реєстрового козацького товариства, Районної організації товариства сприяння обороні України, Районної організації ветеранів України, батьківських комітетів ліцею районної ради та школи №1 у сферах: медицини, освіти, соціального обслуговування, культури та спорту. Також надійшло два мініпроєкти від районних ОСББ, основною метою впровадження яких є енергоефективність будинків.

Не виникає жодного сумніву щодо важливості та значущості  впровадження кожного з цих мініпроєктів. Тому всі 10 мініпроєктів буде винесено на розгляд депутатам районної ради з пропозицією підтримати ці проекти на виділити кошти на їх спів фінансування у разі перемоги.

Також винайшли можливість фінансово взяти участь у цьому конкурсі Новомиколаївська та Гетьманівська сільські ради за ініціативи батьківських комітетів по освітньому напрямку.

Звертаємо увагу сільських та селищної рад, що проєктні заявки подаються до обласної ради до 1  березня, тому ще є час визначитись щодо участі.

            

Альбом: «Разом в майбутнє» - 2020
Альбом: «Разом в майбутнє» - 2020
Альбом: «Разом в майбутнє» - 2020
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/444 | Переглядів: 437Дата публікації: 17:05 13.02.2020