Анонс подій
21.02.2020
00:00 - Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій Увага! З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій
Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон). Просимо ознайомитись зі змінами у зазначених статтях Закону при декларуванні.
На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції для суб’єктів декларування розміщенні відео та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в нагоді при заповненні декларації.
Технічна допомога по роботі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування +38(044) 200-06-94, e-mail: support@nazk.gov.ua


Організатор:Шевченківська районнаи рада Час проведення:21.02.2020 00:00 Місце проведення:Шевченківська районна рада

Докладніше
Пошук
Посилання
 

 

«Разом в майбутнє» - 2020
«Разом в майбутнє» - 2020

Поділитися новиною:

«Разом в майбутнє» - 2020

Сьогодні за участі голови районної ради Н. Онищенко і заступника голови С. Козир відбулася нарада щодо участі у конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад Харківської обласної ради

Розглянуто та обговорено доцільність подання для участі кожного проєкту. На сьогоднішній день до районної ради надійшло 10 мініпроєктів від наступних ініціаторів: Товариства рибалок – аматорів «Аматор»,  Районної організації підприємців, Районного реєстрового козацького товариства, Районної організації товариства сприяння обороні України, Районної організації ветеранів України, батьківських комітетів ліцею районної ради та школи №1 у сферах: медицини, освіти, соціального обслуговування, культури та спорту. Також надійшло два мініпроєкти від районних ОСББ, основною метою впровадження яких є енергоефективність будинків.

Не виникає жодного сумніву щодо важливості та значущості  впровадження кожного з цих мініпроєктів. Тому всі 10 мініпроєктів буде винесено на розгляд депутатам районної ради з пропозицією підтримати ці проекти на виділити кошти на їх спів фінансування у разі перемоги.

Також винайшли можливість фінансово взяти участь у цьому конкурсі Новомиколаївська та Гетьманівська сільські ради за ініціативи батьківських комітетів по освітньому напрямку.

Звертаємо увагу сільських та селищної рад, що проєктні заявки подаються до обласної ради до 1  березня, тому ще є час визначитись щодо участі.

            

Альбом: «Разом в майбутнє» - 2020
Альбом: «Разом в майбутнє» - 2020
Альбом: «Разом в майбутнє» - 2020
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/444 | Переглядів: 51Дата публікації: 17:05 13.02.2020
Версія для слабо- зорих