Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

85-річниця утворення Шевченківського району
85-річниця утворення Шевченківського району

Поділитися новиною:

85-річниця утворення Шевченківського району

Вітання голови районної ради Наталії Онищенко з нагоди відзначення 85-ї річниці утворення Шевченківського району

Шановні жителі Шевченківського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди 85-ї річниці з Дня утворення Шевченківського району!

Сьогодні у нашому житті, без перебільшення, особливий день. Бо іменини рідного району -  це свято відтворення нашої історії, це свято збереження та поширення традицій, це свято єднання та досягнень. Саме в такі моменти ми особливо відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свою маленьку Батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини.

Сьогоднішнє свято - це гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію нашого району, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

Обличчя району – це передусім його жителі! Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці він живе. Особлива подяка всім мешканцям, які небайдужі до долі району. Це представники старшого покоління – мудрі наставники, які повсякчас є прикладом безкорисного служіння Шевченківщині. Вітаю, також, нашу перспективну, освічену молодь, якій судилося визначати долю свого краю в майбутньому.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди. Мешканці нашого району працьовиті і гостинні люди, які люблять свій край, примножують його красу та завжди щиро запрошують і приймають гостей.

Нехай же і надалі процвітає наш район!

Бажаю усім міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання кожній родині! 

Зі святом!

З повагою, голова районної ради Н. Онищенко

 

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/449 | Переглядів: 317Дата публікації: 07:00 25.02.2020