Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Вітання голови районної ради Наталії Онищенко з Міжнародним жіночим днем 8 Березня
Вітання голови районної ради Наталії Онищенко 
з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Поділитися новиною:

Вітання голови районної ради Наталії Онищенко з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Дорогі наші жінки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Здавна світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом берегині людського роду, домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Впродовж свого життя жінка з гідністю та терпінням виконує нелегке покликання, поєднуючи роль турботливої мами, люблячої дружини та бабусі. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Сьогодні ж ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто хочу побажати, щоб доля була прихильною до кожної з вас, щоб міцними були ваші сім’ї, здоровими – діти, здійсненними – мрії, успішними справи і починання.

Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка немов весняне деревце, квітує і проростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому.

Зі святом Весни, вас!

З повагою,  голова районної ради      Н. Онищенко

        

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/469 | Переглядів: 406Дата публікації: 06:49 06.03.2020