Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Служба безпеки України інформує!
Служба безпеки України інформує!

Поділитися новиною:

Служба безпеки України інформує!

Співробітники СБ України заблокували протиправну діяльність групи осіб, які використовували спеціальні технічні засоби для викрадення грошей з банківських карток громадян

Співробітниками підрозділу кібербезпеки встановлено, що координував дії злочинної групи громадянин РФ через популярний мобільний месенджер. За його вказівкою двоє харків’ян, з якими росіянин познайомився на одному з хакерських форумів, незаконно придбали так зване «скіммерне» обладнання, яке призначене для негласного зчитування даних пластикової картки та відеофіксації PIN-кодів карток, що вводяться клієнтами банківських установ. Учасники групи непомітно встановлювали спеціальні технічні пристрої на банкоматах і терміналах самообслуговування одного із державних банків та отримували необхідну технічну і персональну інформацію для виготовлення підроблених дублікатів банківських карток. З використанням цих підроблених дублікатів карток зловмисники знімали чужі гроші у банкоматах.

Співробітники СБ України затримали одного з учасників групи під час спроби зняття готівки в одному з харківських банкоматів. Вирішується питання про повідомлення особі про підозру за ч. 2 ст. 359 КК України та обрання йому запобіжного заходу.

Нагадуємо, відповідно до Кримінального кодексу України статтею 359 «Незаконне придбання, збут чи використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації передбачено покарання на строк до семи років позбавлення волі.»

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/478 | Переглядів: 252Дата публікації: 15:59 11.03.2020