Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

26 березня - День Національної Гвардії України!
26 березня - День Національної Гвардії  України!

Поділитися новиною:

26 березня - День Національної Гвардії України!

Вітання голови Шевченківської районної ради Наталії Онищенко

Шановні захисники України!

Ви обрали для себе нелегку справу – забезпечувати обороноздатність та підвищувати безпеку нашoї держави. Незважаючи на складність поставлених завдань, ваша служба є прикладом мужності, витримки, професіоналізму, загартованості тіла й духу та незламної любові до Батьківщини!

Без сумніву,    ви здобули повагу та вдячність усього українського народу, а також визнання міжнародної спільноти, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі випробування.

Тож прийміть найщиріші слова вдячності за сумлінну службу Батьківщині, гідне продовження кращих традицій своїх попередників.

Низький уклін всім ветеранам та вічна пам'ять військовослужбовцям, які віддали своє життя за встановлення миру та спокою на рідній землі. Велика вдячність тим, хто несе службу і зустрічає цей день на передовій - в зоні проведення антитерористичної операції.

У день професійного свята щиросердно бажаю вам міцного здоров’я, витримки та невичерпної життєвої енергії. Миру, спокою та добробуту вам і вашим родинам!

З повагою, голова районної ради   Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/492 | Переглядів: 334Дата публікації: 07:46 26.03.2020