Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Голова Шевченківької районної ради Наталія Онищенко
Голова Шевченківької районної ради Наталія Онищенко

Поділитися новиною:

Голова Шевченківької районної ради Наталія Онищенко

та заступник голови районної ради Сергій Козир взяли участь 23 березня 2020 року у позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Шевченківського району під головуванням голови Шевченківської районної адміністрації Валерія Приходька

На порядок денний   були винесені слідуючи  питання:

І. Про введення режиму надзвичайної ситуації на території Харківської області внаслідок  поширення коронавірусу СОVID-19.

СЛУХАЛИ: Валерія ПРИХОДЬКА щодо виконання рішень, визначених протоколом №7 регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області, розпорядженням Голови ХОДА від 21.03.2020 р. №145 « Про встановлення режиму надзвичайної ситуації на території Харківської області.

Доповідачі про готовність служб:

Світлана ПЕРЕПАДЯ, Юрій КОСТЮЧЕНКО, Костянтин НОВІК, Валентина ЄФІМЕНКО.

ІІ. Введення в дію  Плана  реагування органів управління і сил Шевченківської районної ланки Харківської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ на надзвичайні ситуації місцевого рівня.

Доповідач – Ізотов П.І.

       ІІІ. Щодо введення в дію рекомендацій Президента України щодо  запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Доповідач – Ізотов П.І.

        IV. Щодо перенесення термінів заходів з хлорування води.

Доповідач – Єфіменко В.А.

         V. Щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах.

Доповідач – Зубаха О.В.

         VI. Про стан утримання орендарями водних об’єктів району.

Доповідач – Зубаха О.В.

         VІІ. Щодо забезпечення населення Шевченківського району якісною та безпечною для здоров’я питною водою та виконання заходів з профілактики захворювання на вірусний гепатит А.

Доповідач – Єфіменко В.А.

Після виступів доповідачів голова районної ради Наталія Онищенко  звернула увагу на надзвичайну ситуацію яка склалася в нашому районі і що зараз на території нашого району   перебувають  мешканці які або не зареєстровані, або зареєстровані, але  довгий період не мешкали  в нашому районі  і на даний час  органи місцевого самоврядування повинні взяти під особистий контроль та  враховувати всі обставини перебування громадян, як  стосовно  самоізоляції так і  забезпеченням всім необхідним для проживання на території Шевченківського району.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/495 | Переглядів: 482Дата публікації: 16:49 23.03.2020