Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

XXVII сесія VII скликання
XXVII сесія VII скликання

Поділитися новиною:

XXVII сесія VII скликання

19 липня 2018 року відбулося пленарне засідання XXVII сесії Шевченківської районної ради VII скликання

У відповідності до порядку денного були розглянуті наступні питання:

1. Про хід виконання Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2018 рік за І півріччя 2018 року.

2. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

3. Про внесення змін до  рішення  ІV  сесії районної   ради   V скликання  від 27 жовтня 2006 року «Про затвердження нової редакції Положення про Почесне звання «Почесний громадянин  Шевченківщини»  (зі змінами).

4. Про присвоєння Почесного звання “Почесний громадянин Шевченківщини”.

5. Про  створення та затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр  первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» Шевченківської районної  ради Харківської області шляхом перетворення Комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» (код   ЄДРПОУ   38743216).

6. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків,  матеріальних   цінностей  та  активів   Комунального   закладу  охорони  здоров’я  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» Шевченківської районної ради Харківської області правонаступнику - Комунальному  некомерційному   підприємству  «Центр    первинної медико-санітарної допомоги Шевченківського району» Шевченківської  районної  ради  Харківської області.

7. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я.

8. Про виконання районної Програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням V сесії районної ради VІІ скликання від 27 квітня 2016 року. 

9. Про виконання Програми ліквідації вогнищ карантинних організмів на території Шевченківського району на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням  XL сесії районної ради VI скликання від 25 червня 2014 року.

10. Про   хід    виконання  Програми «Питна вода Шевченківського району» на   2006 -2020   роки,  затвердженої рішенням  V   сесії    районної  ради V скликання від 25 грудня 2006 року.

11. Про внесення змін до Програми по укріпленню пожежної та техногенної безпеки в Шевченківському районі Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням LI сесії районної ради VI скликання від 09 жовтня 2015 року.

12. Про внесення змін до Програми соціального і економічного розвитку Шевченківського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року (зі змінами).  

13.  Про внесення змін до рішення ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).

14. Про надання дозволу відділу культури районної державної  адміністрації  на  списання автомобіля.

15. Про надання дозволу Шевченківській центральній районної  лікарні на  списання   основних  засобів.

16. Про встановлення п’ятиденного робочого тижня для працівників Шевченківської центральної районної лікарні.

17. Про визначення переліку  нерухомого майна, що входить до майнового комплексу Шевченківського територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківської районної державної адміністрації.

18. Про встановлення надбавки за вислугу років заступнику голови Шевченківської  районної   ради.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надані на праві власності громадянам  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів Семенівської сільської ради на території  Шевченківського району Харківської області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що надається на умовах оренди ТОВ «ПЕРФЕКТА Д» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі під господарськими будівлями та дворами),  яка розташована за межами населених пунктів Петропільської сільської ради Шевченківського району Харківської області.

21. Про затвердження технічної документації   з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надані на праві власності громадянам  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Старовірівської сільської ради на території  Шевченківського району Харківської області.

22. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що знаходяться в оренді у Товариства з обмеженою відповідальністю «ВОСТОК-КМК» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) та розташовані на території Борівської сільської ради Шевченківського району Харківської області (за межами населених пунктів).

23. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що знаходяться в оренді у Товариства з обмеженою відповідальністю «СК ВОСТОК» для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) та розташовані на території Волоськобалаклійської сільської ради Шевченківського району Харківської області (за межами населених пунктів).

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Безмятежненської сільської ради (за межами населених пунктів) Шевченківського району Харківської області.

25. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) розташованої за межами населених пунктів на території Аркадівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.

26. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в користування на умовах оренди землі Товариству з обмеженою відповідальністю «Житниця-ВС» за рахунок земель державної власності сільськогосподарського призначення не сільськогосподарських угідь з цільовим призначенням:  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – обслуговування господарчих дворів   (КВЦПЗ 01.01) розташованої  по вулиці Кар’єрній 14 за межами села Петрівка на території Петрівської сільської ради Шевченківського району Харківської області.

27. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в користування на умовах оренди землі Товариству з обмеженою відповідальністю «Житниця-ВС» за рахунок земель державної власності сільськогосподарського призначення не сільськогосподарських угідь з цільовим призначенням:  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва – обслуговування господарчих дворів   (КВЦПЗ 01.01) розташованої  по вулиці Зоряній 8-А за межами села Раївка на території Шевченківської селищної ради Шевченківського району Харківської області.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  для розміщення, експлуатації та обслуговування свердловини № 16 Максальського ГКР ГПУ «Шебелинкагазвидобування», (КВЦПЗ-11.01), що надаються в оренду ПАТ «Укргазвидобування» в особі філії ГПУ «Шебелинкагазвидобування» на території Безмятежненської сільської ради Шевченківського району Харківської області (за межами населених пунктів).

29. Різне.

Всі питання порядку деннного, за виключенням рішення "Про встановлення п’ятиденного робочого тижня для працівників Шевченківської центральної районної лікарні", були підтримані депутатами районної ради.

Альбом: XXVII сесія VII скликання
Альбом: XXVII сесія VII скликання
Альбом: XXVII сесія VII скликання
Альбом: XXVII сесія VII скликання
Альбом: XXVII сесія VII скликання
Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/52 | Переглядів: 743Дата публікації: 16:42 19.07.2018