Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

17 квітня – День пожежної охорони

17 квітня – День пожежної охорони

Поділитися новиною:

17 квітня – День пожежної охорони

Від імені районної ради і від себе особисто сердечно вітаю справжніх професіоналів, відважних і відповідальних пожежників Шевченківщини з Днем пожежної охорони!

Ви обрали одну з найблагородніших, найгуманніших професій.

Щодня, щогодини ви стоїте на варті збереження людського життя, майна та природних багатств. Саме пожежникам притаманні такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу та здатність до самопожертви. Навіть у найскладніших ситуаціях ви проявляєте високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну. Для багатьох з вас це – не професія, це – сенс життя. І навіть у день професійного свята ви перебуваєте на варті безпеки громадян.

У день професійного свята адресуємо вам слова вдячності за нелегку справу порятунку людей та природних багатств, за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і території.

Бажаємо успіхів, міцного здоров’я, міцності духу, наснаги, спокою та терпіння вам і вашим родинам. Нехай роботи з ліквідації пожеж буде якомога менше, а життя навколо вас палає лише від радості та любові.

З повагою, голова районної ради Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/524 | Переглядів: 315Дата публікації: 08:05 17.04.2020