Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Служба безпеки України інформує!
Служба безпеки України інформує!

Поділитися новиною:

Служба безпеки України інформує!

Співробітники СБ України викрили механізм фінансування терористичних організацій «ЛНР/ДНР» через оборудки із соціальними виплатами.

Оперативниками спецслужби встановили, що організувала незаконну схему мешканка Донецької області. Зловмисниця за грошову винагороду пропонувала мешканцям ТОТ сприяння у безпідставній виплаті пенсій та інших видів державної соціальної допомоги. За сприяння фейкових правоохоронних органів та органів соціального захисту квазіреспублік зловмисниця оформлювала документи на громадян, які постійно проживають в ОРДЛО. Серед них правоохоронці виявили бойовиків терористичних організацій «ЛНР/ДНР», а також померлих осіб.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення організаторці протиправної схеми про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 110-2 КК України.

Нагадуємо, відповідно до Кримінального кодексу України статтею  110-2 КК України «Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України» передбачено покарання на строк до десяти років позбавлення волі.

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/527 | Переглядів: 321Дата публікації: 13:08 08.04.2020