Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

28 квітня - День охорони праці

28 квітня - День охорони праці

Поділитися новиною:

28 квітня - День охорони праці

Щороку 28 квітня, відповідно до Указу Президента України «Про День охорони праці» від 18 серпня 2006 р. № 685/2006, в Україні відзначається День охорони праці, який збігається з Всесвітнім днем охорони праці

Найвищі цінності – це життя і здоров’я людини.

Їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо при виконанні службових обов’язків.

Вже не перший рік в Україні відзначається День охорони праці, який привертає увагу громадськості до проблем охорони праці та сприяє підвищенню рівня безпеки на кожному робочому місці.
Це свято започаткувала Міжнародна організація праці, яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві.

Щиро бажаю усім працівникам галузі охорони праці доброго здоров’я, незгасної життєвої енергії, сімейного тепла та затишку.

Пам’ятаймо завжди, що дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки є запорукою збереження найціннішого  – людського життя, а це дасть змогу дітям рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими.

Будьте здорові!

З повагою, голова районної ради Н. Онищенко

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/529 | Переглядів: 236Дата публікації: 07:54 28.04.2020