Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

ПЕРСПЕКТИВНІ ПЛАНИ: ТРИВАЮТЬ ОСТАННІ ОБГОВОРЕННЯ ПЕРЕД РОЗГЛЯДОМ НА УРЯДІ
ПЕРСПЕКТИВНІ ПЛАНИ: ТРИВАЮТЬ ОСТАННІ ОБГОВОРЕННЯ ПЕРЕД РОЗГЛЯДОМ НА УРЯДІ

Поділитися новиною:

ПЕРСПЕКТИВНІ ПЛАНИ: ТРИВАЮТЬ ОСТАННІ ОБГОВОРЕННЯ ПЕРЕД РОЗГЛЯДОМ НА УРЯДІ

В усіх перспективних планах формування громад областей є території, по яким обласній державній адміністрації, уряду, експертам та представникам місцевого самоврядування не вдалося дійти одностайної думки.

І це вже після трьох раундів непростих консультацій за участі усіх зацікавлених сторін. Варіанти «за» і «проти» здебільшого відповідають методиці формування громад і мають свої аргументи. Отже остаточні рішення не будуть простими і беззаперечними. Але роботу зі створення перспективних планів треба вже закінчувати. Тому цього тижня пройдуть остаточні узгоджувальні онлайн-наради з регіонами. Після цього, до кінця квітня, усі проекти перспективних планів будуть подані на розгляд Уряду, сказав заступник Міністра розвитку громад і територій В'ячеслав Негода.

«У проектах розпоряджень Кабінету Міністрів про схвалення перспективних планів будуть порівняльні таблиці з пропозиціями ОДА та зауваженнями асоціацій і міністерств. Але остаточне рішення прийматиме Уряд. Сподіваємося також, що Верховна Рада найближчими днями прийме в цілому законопроект № 2653, яким уповноважить Кабінет Міністрів визначати адміністративні центри та території громад. Таким чином Уряд зможе взяти на себе відповідальність за завершення формування спроможних громад в Україні», - зазначив В'ячеслав Негода.

 

http://association.kharkov.ua/

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/542 | Переглядів: 246Дата публікації: 10:32 15.04.2020