Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 

 

Рада Європи підготувала другий HRM-дайджест для органів місцевого самоврядування
Рада Європи підготувала другий HRM-дайджест для органів місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

Рада Європи підготувала другий HRM-дайджест для органів місцевого самоврядування

Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» продовжує видання тематичних HRM-дайджестів для зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування ефективно вирішувати щоденні питання з управління людськими ресурсами, в тому числі з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби.

Другий випуск HRM-дайджесту  про трудові відносини в органах місцевого самоврядування в умовах запровадження Урядом України по всій території держави карантину у період з 12 березня по 24 квітня 2020 р. для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Основні питання випуску – організація роботи посадових осіб місцевого самоврядування, службовців, працівників комунальних установ, в умовах карантину, зокрема у форматі дистанційної роботи. У випуску присвячується увага й наданню відпусток, а також зроблено акцент на пропозиції щодо змін до регламентів сільських, селищних, міських рад щодо організації та проведення своїх засідань у дистанційному режимі.

Дистанційна робота рад передбачена змінами до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», якими надано повноваження місцевій раді у період карантину проводити дистанційні засідання – пленарні місцевих рад, засідання виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, постійних депутатських комісій в режимі відеоконференції або аудіоконференції, крім питань, що потребують таємного голосування.

Довідково: Перший випуск HRM-дайджесту (ЗАВАНТАЖИТИ) був присвячений питанням упорядкування та організації в органах місцевого самоврядування процесу професійного навчання посадових осіб та депутатів місцевих рад.

За матеріалами програми Ради Європи "Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні".

Web-адреса: shevrayrada.gov.ua/news/id/543 | Переглядів: 248Дата публікації: 13:30 15.04.2020